نخ دندان نواری مریدنت

سطوح بین دندان‌های ما از مهم‌ترین نقاطی هستند که به دلیل دیده نشدن، ذرات مواد‌غذایی در آن نقاط گیر کرده و ممکن است تا مدت‌ها در آن نقطه باقی بمانند و باعث تشکیل پلاک میکروبی یا جرم گردند. موادغذایی به جا مانده، عامل اصلي ايجاد اسيد در دهان مي‌باشد كه  خود موجب پوسيدگي و انحلال ميناي دندان است. از اين رو استفاده از نخ دندان جهت برداشتن جرم، پلاك ميكروبي و موادغذايي از اهميت زيادي برخوردار مي باشد و همواره توسط دندان پزشكان توصيه مي شود.

از فاكتورهاي مهم براي حفظ سلامت دندان‌ها و لثه در خصوص نخ دندان، انتخاب نخ دندان مناسب و مقاوم در مقابل پاره شدن و ريش‌ريش شدن حين استفاده و همچنين روش صحيح استفاده از نخ دندان جهت جلوگيري از آسيب لثه و برداشتن كامل پلاك دنداني مي باشد.

نخ دندان مريدنت به دليل تنيده شدن چندين رشته نخ پلي‌آميدي و همچنين موم‌اندود شدن سطح آن با استفاده از موم طبيعي زنبورعسل داراي بافتي نرم است تا علاوه‌براينكه حين استفاده در مقابل پاره شدن و ريش‌ريش شدن بسيار مقاوم است، به خوبي و بدون آسيب‌زدن به لثه، موادغذايي و پلاك را از بين دندان‌ها و خط لثه برداشته و زيبايي و سلامت را به دندان‌ها هديه مي‌دهد.

نخ دندان مریدنت

کلیم های این محصول

  • جلوگيري از ورم لثه و پوسيدگي دندان

  • كمك به كاهش پلاك بين دندان‌ها

  • حاوي موم طبيعي جهت سهولت حركت در فواصل بين‌دندانی

  • احساس شادابي و طراوت با طعم نعنا

روش مصرف

ابتدا ۴۵ سانتي متر از نخ دندان مريدنت را جدا كنيد و بين انگشتان اشاره خود بپيچيد.
نخ دندان را در فضاي بين دندان قرار داده و به آرامي از بالا به پايين حركت دهيد.
فضاي بين دندان ها و خط لثه را به خوبي تميز نماييد.
براي هر دندان از نخ دندان تميز استفاده شود.
بعد از استفاده از نخ دندان دهان را با آب بشوييد.

شرایط نگهداری

در دمای متعادل اتاق نگه‌داری شود.

ترکیبات

 نخ پلی آمید، موم زنبور عسل، طعم دهنده ی خوراکی