نخ دندان نواری مریدنت

سطوح بین دندان‌های ما از مهم‌ترین نقاطی هستند که به دلیل دیده نشدن، ذرات مواد‌غذایی در آن نقاط گیر کرده و ممکن است تا مدت‌ها در آن نقطه باقی بمانند و باعث تشکیل پلاک میکروبی یا جرم گردند. موادغذایی به جا مانده، عامل اصلی ايجاد اسيد در دهان مي‌باشد كه  خود موجب پوسيدگی و انحلال مينای دندان است. از اين رو استفاده از نخ دندان جهت برداشتن جرم، پلاک ميكروبی و موادغذايی از اهميت زيادی برخوردار می باشد و همواره توسط دندان پزشكان توصيه می شود.

از فاكتورهای مهم براي حفظ سلامت دندان‌ها و لثه در خصوص نخ دندان، انتخاب نخ دندان مناسب و مقاوم در مقابل پاره شدن و ريش‌ريش شدن حين استفاده و همچنين روش صحيح استفاده از نخ دندان جهت جلوگيری از آسيب لثه و برداشتن كامل پلاک دندانی می باشد.

نخ دندان مريدنت به دليل تنيده شدن چندين رشته نخ پلی آمیدی و همچنين موم‌اندود شدن سطح آن با استفاده از موم طبيعی زنبورعسل دارای بافتی نرم است تا علاوه‌براينكه حين استفاده در مقابل پاره شدن و ريش‌ريش شدن بسيار مقاوم است، به خوبی و بدون آسيب‌زدن به لثه، موادغذايی و پلاک را از بين دندان‌ها و خط لثه برداشته و زيبايی و سلامت را به دندان‌ها هديه می دهد.

کلیم های این محصول

  • جلوگيري از ورم لثه و پوسيدگي دندان

  • كمك به كاهش پلاك بين دندان‌ها

  • حاوي موم طبيعي جهت سهولت حركت در فواصل بين‌دندانی

  • احساس شادابي و طراوت با طعم نعنا

روش مصرف

ابتدا ۴۵ سانتي متر از نخ دندان مريدنت را جدا كنيد و بين انگشتان اشاره خود بپيچيد.
نخ دندان را در فضاي بين دندان قرار داده و به آرامي از بالا به پايين حركت دهيد.
فضاي بين دندان ها و خط لثه را به خوبي تميز نماييد.
براي هر دندان از نخ دندان تميز استفاده شود.
بعد از استفاده از نخ دندان دهان را با آب بشوييد.

شرایط نگهداری

در دمای متعادل اتاق نگه‌داری شود.

ترکیبات

 نخ پلی آمید، موم زنبور عسل، طعم دهنده ی خوراکی