ترمیم مینای دندان و

سفید کننده دندان

خمیر دندان ترمیم کننده و سفید کننده مریدنت

امروزه سفیدی و درخشش دندان دغدغه همه گروه های سنی افراد در جامعه است در حالی که روش های رسیدن به آن گاه پر هزینه و گاه وقت گیر و غیرممکن است. پیشرفت روزافزون علم و تکنولوژی در دهه های اخیر راه حلی کاربردی تر را جایگزین روش های رایج سفید کنندگی دندان پیشنهاد کرده است. محصولات بهداشت دهان و دندان جدید مریدنت بر اساس تکنولوژی های روز دنیا فرموله شده است که بر خلاف کلیه روش های تهاجمی و فرسایشی رایج که غالبا با سایش های شدید مکانیکی و یا مواد اکسید کننده باعث سفید شدن دندان ها می شود، با عملیات ترمیم کنندگی دندان ها و ایجاد یک لایه محافظ و مستحکم بر روی مینای دندان باعث کاهش خلل و فرج دندان ها شده و علاوه برتقویت دندان و ترمیم تدریجی پوسیدگی های سطحی آن به درخشان شدن دندان ها نیز کمک و دندان ها را به اندازه قابل توجه ای سفید می کند.

کلیم های این محصول

  • ترمیم پوسیدگی های مینای دندان
  • سفید و درخشان کننده دندان و حفظ آن
  • جلوگیری و پیشگیری از ایجاد التهاب لثه
  • حذف کننده پلاک دندانی
  • خوشبو كننده دهان

روش مصرف

 (برای افراد زیر 12 سال با مشورت و توصیه دندانپزشک) در هر بار مصرف 2.5 سانتی متر از خمیردندان را روی مسواک قرار دهید. حداقل روزی 2 بار و هر بار به مدت 2 دقیقه مسواک بزنید.

ترجیحا با مسواک نرم و یا بر حسب توصیه دندانپزشک استفاده کنید.

مصرف دائم و روزانه این محصول بلامانع است.

هشدار!

برای افراد بالای 12 سال توصیه می گردد.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در صورت بلع بیش از مقدار توصیه شده با پزشک مشورت شود.

شرایط نگهداری

در جای خشک و خنک نگهداری شود.

ترکیبات

سوربیتول، سیلیکای ساینده، گلیسرین، سیلیکای قوام‌دهنده، پنتا سدیم تری‌فسفات، PEGـ۸، کوکامیدوپروپیل بتائین، نانو هیدروکسی آپاتایت، سدیم لوریل سولفات، طعم‌دهنده مجاز خوراکی، سلولزگام،سدیم مونوفلوئوروفسفات، سلولز گام، تیتانیوم دی‌اکساید، تترا سدیم پیرو فسفات، سدیم ساخارین، سدیم بنزوات و آب دیونیزه.