خمیر دندان کودکان مریدنت

با توجه به عدم امکان آموزش بهداشت دهان و دندان به کودکان و گاها مصرف زیاد از حد مواد قندی در طول روز، مشکل پوسیدگی دندان امری شایع در بین کودکان است و به همین دلیل، مراقبت از دندانهای کودکان از ابتدای رویش آنها در دهان الزامی و مهم است . خميردندان کودک مريدنت با سايندگي تنظيم شده متناسب با دندان کودک، تميزي و حذف پلاکهاي دندانی را سبب می شوند بنحوی که به ميناي حساس دندان کودک آسيبی وارد نگردد. همچنين با میزان فلورايد استاندارد و مورد نیاز دندان های این طیف سنی، علاوه برجلوگیری کردن از پوسيدگي دندان های کودکان از خطر مسموميت فلوروزي در آنها نیزجلوگيري بعمل آمده است. همچنین خمیر دندان های کودک مریدنت با طعم و طراحی جذاب و با بهره گیری از شخصیت های کارتونی محبوب و مورد علاقه کودکان آنها در رعایت بهداشت دهان و دندان ترغیب می کند. از دیگر ویژگیهای این محصول ظاهر ژلی، پخش آسان بر روی دندانها، آزاد شدن سریع طعم دهنده، کف مناسب و شستشوی راحت و آسان از سطح دندانها می­باشد.

کلیم های این محصول

  • ترمیم پوسیدگی های مینای دندان
  • سفید و درخشان کننده دندان و حفظ آن
  • کمک به لوگیری از التهاب لثه
  • حذف کننده پلاک دندانی
  • خوشبو كننده دهان

روش مصرف

بر اساس توصیه متخصصان سلامت دهان و دندان، پس از هر وعده غذایی و یا حداقل دو بار در روز و هر بار به مدت دو دقیقه مسواک زده شود. به اندازه یک نخود از خمیردندان برای کودکان مصرف گردد.

هشدار!

از دسترس کودکان دور نگهداری شود.

شرایط نگهداری

در جای خشک و خنک نگهداری شود.

ترکیبات

سوربیتول، سیلیکای قوام دهنده، گلیسرین، سیلیکای ساینده، PEG_8،سدیم لوریل سولفات، طعم دهنده مجاز خوراکی، سلولزگام، سدیم منوفلوئورو فسفات، تتراسدیم پیروفسفات، سدیم بنزوات، سدیم ساخارین، ،رنگ قرمزCI:16035، رنگ آبی  CI: 42090 و آب دیونیزه